poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Digitalne początki

Za powstanie dzisiejszego posta jest odpowiedzialna chęć spróbowania czegoś zupełnie nowego. :) Tak proszę Państwa prezentuje się mój pierwszy ever digi scrap. :P Może nie jest szczególnie porywający, ale chyba obciachu też sobie nie zrobiłam. ;) Mam nadzieję... :D
Jak wiadomo LO nie robię. Chyba głównie dlatego, że to duże, nie wiadomo, co z tym zrobić i ogólnie wolę dłubaninę w mniejszych formatach. Ale digi to co innego. Idealnie się wpasowało w moją postszpitalną niemoc i zawsze, jak coś nie wyjdzie, można cofnąć. :) I wszystko może mieć taki rozmiar, jaki zapragnę. :)
Także na pewno nie będzie to moja ostatnia praca w tym temacie. Zrehabilituje to myślę brak zapału do papierowych LO. ;)
Credits:
Gennifer Bursett - In the Garden (papier), Megan Farrow - Heart, Penny Springman - Just Because (tag), Just Jaimee - Printed Grungy Brushes, Agnes Biro - INSD Mini Kit (przeszycia), Anna Aspnes Designs - Saffron Villa Brushset, Marisa Lerin - mask 07 i 15, Charlize Creations - Summer Sweetness (napis), The Hidden Heart - Smile Splat, Erica Zane - Grow (przeszycia), Catherine Designs - Re-Creation (guziki, patyki), Vicki Stegall - Sunshine (washi tape), Jen Allyson - Fall (ramka), Jen Barrette - Jump (etykietka)

A digi zrobione na nowe wyzwanie na Scrapujacych Polkach. Wystarczy zrobić pracę o "Wakacyjnych wspomnieniach", do czego serdecznie zapraszam. :) Ja musiałabym użyć zdjęcia szpitala, bo w tym roku nigdzie dalej nie wyjeżdżałam. :D Dlatego też użyłam zdjęcia z dzieciństwa. Jestem ja, moja mama i zgraja łabędzi. ;)
Pozdrawiam serdecznie!

11 komentarzy:

 1. WOW! KOCHANA! COŚ WSPANIAŁEGO!!! NIESAMOWITE! Czego się nie dotkniesz to zamienia się w CUDO!!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Lo świetne! Ja do digi nie mam odwagi. A w realu - zrobiłam może dwa, a trzeci dzióbię od ponad 7 miesięcy. Twoja praca baaardoz mi się podoba. Eklektyczna, wspominkowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem pod totalnym wrażeniem i uważam, że wyszło Ci to digi rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. szalenie podziwiam wszystkie osoby, które są w stanie rozgryźć komputery na tyle, by stworzyć digi scrapa, a twój jest do tego cudny!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. O rany! Chwilę mnie nie ma, a tu taaaakie rzeczy!!!!:)
  Super, że chwyciłaś się za digi. Jestem ogromnie ciekawa co z "tego" wyniknie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tzn. już widać, że będzie cudnie....no jak ktoś tak zaczyna!

  OdpowiedzUsuń