poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Tęczowe digi

Dzisiaj na Scrapujących Polkach trzeba się zmierzyć z tęczą. Może to być tęcza sama w sobie, ale chodzi głównie o przenikanie kolorów w papierach, dodatkach, czy w czym Wam serce podpowie. :)
Mnie ten temat nastroił od razu wspominajkowo-dzieciowo, więc w skaner poszło moje zdjęcie z dzieciństwa i dałam mu kolorową oprawę.
Credits:
Just Jamiee - Jolly Jolie Tinsel Day, Spring Freebie Collection (paper, element), In the Garden (element), Paint Palette Brushes; Katie Pertiet - Email Inpiration 8-11-12 (overlay), Email Inpiration 3-31-12 (splatters), Journaling Inspiration 06-02-12 (journal prompt); HG Designs - Doodle Line Brushes; Giny Scrap Designs - Summer Breeze Blogtrain (element); Catherine Designs - Re-Creation (text); Kristin Cronin-Barrow - Remember to Smile (text); Megan Turnidge - Lil' Dude Freebie (ricrac), Daydreamin' (frame); Christine Smith - Memorable (tag); Mye de Leon - Making Memories (precious); Erica Zane - Grow (stitch); Mellissa Bennett - Cummer Cottage (flower, wordstrips); Agnes Biro - Renewed Spirit (bow)

Tych moich creditsów jest zawsze cała litania. :D
Fanatyków digi nie muszę namawiać, a początkujących serdecznie zachęcam do tworzenia takich fajnych rzeczy. Dla mnie to nieziemska frajda. Wczoraj się zastanawiałam, dlaczego tak to lubię. I już wiem - każdy element ma taki rozmiar, jaki mi pasuje, a po skończeniu pracy nie ma całej starty paprochów, które trzeba ogarnąć z biurka. :D
Dziękuję za odwiedziny! I komentarze! :*

6 komentarzy:

 1. SUPER! Oj widzę ,że Cie to wciąga! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koleżanka nam wsiąka w digi:))) Cudowne i bałaganu nie ma na biurku:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko pięknie ładnie, tylko JAK??? dla mnie jest to zagadka nie do rozwiązania, ale jestem zdecydowanie analogowa i pewnie skazana jestem na realne wytwory ;) ale twój LO jest świetny i szczerze podziwiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Scrapujących Polkach można znaleźć kurs Viol na podstawy digi. W zasadzie po tym można już zaczynać. Do tego jeszcze jest kilka fajnych tutoriali na inne efekty, więc warto zajrzeć. A nawet jakby coś, to można się zawsze spytać - jeśli będę znać odpowiedź, to pomogę. :)

   Usuń
 4. Piękne efekty, podziwiam to Twoje "wsiąkanie" :)
  Ja się tam do digi nie przekonam choćby z jednego powodu - jest czystym zaprzeczeniem powodu, dla którego uprawiam scrapbooking - wyciągania zdjęć z czeluści dysku i dawania im życia, którego w wersji cyfrowej nie ma. Robimy tysiące zdjęć przy każdej okazji i nic z nich nie wynika, nawet sami nie mamy czasu ich przejrzeć. Oscrapowane zdjęcia do nas wracają, można ich dotknąć, pokazać komuś, może być pretekstem do rozmowy. A digi co najwyżej można pokazać innym scraperkom...

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczności digi :) Fajnie, że technika poszła o tyle naprzód, iż można swoje stare zdjęcia skanować i oprawiać bez obaw o zniszczenie oryginału.

  OdpowiedzUsuń