niedziela, 20 marca 2011

Keep on smiling

Na wstępie chciałabym powitać wszystkich, którzy znaleźli chwilę czasu i zajrzeli na mojego bloga. Będę w nim zamieszczać moje zmagania scrapbookowe i różniaste wybryki rękodzielnicze. :) I proszę o wyrozumiałość, bo to moje początki.

Postawiłam sobie wysoką poprzeczkę - jak szaleć, to szaleć. :D Z pierwszym postem zamieszczam jedną z pierwszych kartek w życiu, do tego pierwszą wyzwaniową - ale starałam się, jak mogłam. :)
Wyzwanie na forum Polki Scrapują polegało na wykonaniu kartki z użyciem liter, a do tego w danej palecie barw. Wygrzebałam moje zasoby scrapowe i zabrałam się do pracy. :) Użyłam papierów z Pink Paislee "Sweetness" i Latarni Morskiej "Łakocie", a wszystko obszyłam różową nitką (którą średnio widać na zdjęciach :P). Alfabet znalazłam na internecie, ochoczo go wydrukowałam i wycięłam. Wszystko przykleiłam na taśmę piankową, aby były wypukłe. Zakochałam się w literce "O" i postanowłam powielić akcent "sówkowy" używając spinacza z Accessorize (kupiony w promocji - 4 spinacze za 2 zł :P). Całość jaka wyszła, każdy widzi, mam nadzieję, że się chociaż trochę podoba (zdjęcia robione w nocy, więc kolory tak trochę powariowały :P).

I jeszcze szczegóły:
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie. Do tego czasu planuję ogarnąć trochę bloga, bo na razie wygląda... koślawo. ;)
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

1 komentarz: