piątek, 16 grudnia 2011

Królewna śniegu

A co będę sobie żałować! Raz mogę być śnieżną królewną! ;) A biorąc pod uwagę moją wrodzoną bladość, to rola wręcz dla mnie znakomita. :)
Na blogu Craftmanii zapraszamy do zmierzenia się z grudniowym wyzwaniem, w którym proponujemy zrobienie zawieszki świątecznej ze zdjęciem. Ja użyłam swojego oblicza z Pierwszej Komunii i zmieniłam się w śniegowego aniołka. ;)
Użyłam kawałka tektury falistej (tak swoją drogą, jaki to jest genialny materiał! Wygląda dobrze, można to to pomalować farbą - ekstra!), kawałek gazy i papieru ze świątecznej kolekcji Karoli.
Do tego gałązki (nadal dziękuję Boei! :*) i śnieżynki pomalowane akrylówką i brokatem, kwiatek i pręciki z Craftmanii i gotowe.
Tu zbliżenie na moją facjatę, żeby można było się pośmiać. :P Ej, ale powiem Wam, że aż tak się nie zmieniłam! Tylko, że wtedy miałam ładną cerę i fajne piegi. :)
A tak prezentuje się całość z boku:
Po szczegóły materiałowe zapraszam tutaj.
A ja dziękuję za odwiedziny i wzrastającą liczbę obserwatorów na liczniku. Czekam na 100 i obiecałam sobie, że wtedy zorganizuję jakieś małe candy. :)
Zmykam kochani - praca wzywa. Jeszcze tylko trochę i będę mieć więcej czasu. Nawet nie wiecie, jak bardzo na to czekam! Buziaki!!

8 komentarzy:

 1. prześliczna zawieszka!!! pasujesz na aniołkową śnieżną królewnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako śnieżna królewna wyglądasz kapitalnie! Świetna zawieszka!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna, taka bardzo sniegowa

  OdpowiedzUsuń
 4. :-)) Świetna gwiazdeczka ! No to Królewno.. chciałam Ci życzyć pięknych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

  A.. i Twojemu Mężowi również, którego stawiam za wzór mojemu.., że wyliczy, rozrysować pomoże.. :)), a mój najwyżej obieca, a do dziś mi trójwymiarowej ramki do atc nie zrobił :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa, przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.

  OdpowiedzUsuń