wtorek, 24 maja 2011

Gazetowe ATC

To wyzwanie powinno nazywać się raczej "ATC za grosik". :D Całość mniej więcej tyle mnie kosztowała. ;)
Nie mogłam znaleźć nic, co by mi się przydało i nadało - pojechałam nawet specjalnie kupić jakiś magazyn do pocięcia, ale nic nie spełniło moich oczekiwań. W końcu wychodzę z Empiku i patrzę na te darmowe gazetki, biorę jedną i mówię sobie tak: "Jak już tu nic nie będzie, to ja już nie wiem". Wracam do domu, otwieram i szukam, a tu nagle: tadam! :D Więc usztywniłam, wycięłam, przykleiłam, żeby było bardziej trójwymiarowo i w sumie chyba daje radę. :P Może nie jest docięte idealnie, ale to jest wielkości mikroskopowej - dokładniej się już nie dało. :)
Także: gazetka - 0 zł, zadowolenie Ani - bezcenne. :D
 
 
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie. :)
U! A może któraś z Was wie, gdzie kupić fajny stempelek na tył ATC? Taki co to jest szablonem na dane autora, tytuł i takie tam. :)

8 komentarzy:

 1. Cudne atc!
  Ja taki szablonik dostałam od którejś z dziewczyn przy wymiance i teraz sobie kseruję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bajkowe!!!:)
  taki zestaw do ATC Tusia ma w sklepie...firmy Darkroom Door:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje ATC jest wspaniałe! Najbardziej urzekło mnie gwieździste niebo. Całość wygląda jak scena wyjęta z zaczarowanej bajki z dzieciństwa. Nie mogę wyjść z zachwytu. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko, jak ja się tu wczoraj naklęłam nie mogąc zostawić komentarza!:))
  No ale ponieważ udało mi się znaleźć sposób na blogera : fantastyczna robota! Opłacało się szukać odpowiedniego obrazka, bo całość robi genialne wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne!!!

  Co do stempelka - mam jeden do odsprzedania - swój własny prywatny. Gumowy. Jeśli jesteś zainteresowana, odezwij się do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale cudne to ATC, magiczny widok, jak z bajki!

  OdpowiedzUsuń