niedziela, 21 sierpnia 2011

Romantyczna i kwiatowa

Dzisiaj kartka romantyczna - spodobał mi się bardzo ten obrazek znaleziony na internecie, więc postanowiłam go użyć w mojej pracy. Okazało się, że nie jest to jednak łatwe, bo on sam w sobie ma zdecydowane kolory i ciężko mi było dobrać do niego papiery. Szukałam i szperałam i wreszcie patrzę - jest taki jeden papier i pasuje kolorystycznie. Zawsze, jak otwierałam ten bloczek z papierami Primy mówiłam sobie: "fajny, ale zupełnie nie wiem, jak tego użyć". No i wreszcie zebrałam się w sobie i postanowiłam zaryzykować. Nie jestem pewna, czy nie przerosło mnie to za bardzo i tak dużo tego wszystkiego i w ogóle, ale mam nadzieję, że się podoba.
Kiedy patrzę na tę kartkę nie wiem czemu, ale myślę o Królewnie Śnieżce. :D Z lewej strony zrobiłam wysuwany tag w formie kartki pocztowej z ukrytą wiadomością. Można go całkowicie wyjąć. Podpatrzyłam ten pomysł u Zielonookiej w tym scrapie i pomyślałam, że kiedyś użyję tego w kartce. Guzik zrobinoy z kartonu - któraś z dziewczyn go robiła przy okazji "Jak one scrapują" na scrapki.pl.
 
 No i jest to jedna z serii moich wysuwanych kartek:
Mam nadzieję, że kartka się podoba, bo ma trafić do pewnej przesympatycznej osoby, którą osobiście uwielbiam. Nie chcę, żeby się zwiodła...
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystkie komentarze. :)

4 komentarze: